Шановні молоді науковці!

Запрошуємо до участі у 23-й Міжнародній науково-технічній конференції студентів і аспірантів Навчально-наукового видавничо-поліграфічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» «Друкарство молоде», яка відбудеться у Києві 12 квітня 2023 року. Подання матеріалів доповіді до 31 березня 2023 року здійснюється через сайт конференції: (інформаційне повідомлення, приклад реєстрації тез доповідей додаємо).

До уваги професорсько-викладацького складу та молодих науковців: продовжується прийом статей в чергові числа збірника наукових праць ВПІ «Технологія і техніка друкарства», що виходить щоквартально. З більш детальною інформацією щодо вимог оформлення статей, їх подачу через сайт та архівом номерів збірника можна ознайомитись на сайті.