Кафедри Видавничо-поліграфічного інституту проводять набір на другу вищу освіту (перепідготовку).

Набір на другу вищу освіту (перепідготовку) здійснюється за наступними спеціальностями:
1. Технологія друкованих видань
2. Видавнича справа та редагування
3. Менеджмент організацій
4. Поліграфічні машини та автоматизовані комплекси
5. Комп'ютеризовані технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв

Тривалість навчання за обраними спеціальностями 2–4 роки.
За вищевказаними спеціальностями здійснюється набір на другу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра.

Запрошуємо на навчання для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня магістра на базі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста відповідної спеціальності.

Перелік документів, які необхідно подати для вступу на навчання для отримання другої вищої освіти (перепідготовку):
1. Копію 1, 2 сторінок паспорту.
2. Копії дипломів, завірених в установленому порядку.
3. Копії додатків до диплому, завірених в установленому порядку.
4. Довідка з місця роботи (або з місця проживання).
5. 3 фотокартки розміром 3х4.

Більш детальну інформацію про отримання другої вищої освіти Ви можете отримати за адресою:
м. Київ, вул. Янгеля, 1/37, кімн. 51
Телефон: +38-044-406-80-25, +38-044-454-97-69, +38-067-736-95-55
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.