Ми надзвичайно цінуємо кожного студента та працівника, які слідкують за оновленнями на телеграм-каналі, отримуємо ваші питання в боті та намагаємося підібрати найсвіжішу інформацію щодо можливостей обміну. Саме тому ми вирішили більш докладно розповісти, що таке академічна мобільність в КПІ ім. Ігоря Сікорського та пропозиції обміну для факультетів/інститутів.

Розклад онлайн-презентацій:

•  Понеділок, 22 листопада, о 16:15 – ІПСА, ФІОТ, ФПМ, ТЕФ, ФМФ (посилання);
  •  Вівторок, 23 листопада, о 16:15 – ММІ, ІМЗ, ІАТ, ПБФ, ІХФ (посилання);
  •  Середа, 24 листопада, о 16:15 – ФТІ, ХТФ, ФБТ, ФБМІ (посилання);
  •  Четвер, 25 листопада, о 16:15 – ФЕА, ІЕЕ, РТФ, ФЕЛ, ІТС (посилання);
  •  П'ятниця, 26 листопада, о 16:15 – ФЛ, ВПІ, ФММ, ФСП (посилання).

З нетерпінням чекаємо всіх студентів та викладачів на наших заходах!

Мобільність в телеграм, інстаграм, фейсбук, на сайті.

Успіхів!

Щорічно студенти Видавничо-поліграфічного інституту отримують стипендії   “Georgius-Agricola-Stipendium“ на навчання у німецькому університеті HTWK Leipzig! Минулого навчального року (з 1 жовтня 2019 до 28 лютого 2020!) студенти кафедри графіки Олександра Атамась та Зубакова Дар'я отримали можливість навчатися в одному з провідних європейських навчальних закладів з підготовки фахівців для видавничо-поліграфічної галузі!

Шановні студенти!

Звертаємо вашу увагу, що 20.10.2017 року закінчується термін подачі документів на такі проекти "Еразмус+" (ICM):

1) Університет Миколая Коперніка в Торуні (Польща);
Цільова аудиторія: магістри ІПСА (mathematics and computer science).

Torun

2) Ганноверський університет імені Готфріда Вільгельма Лейбніца (Німеччина);
Цільова аудиторія: бакалаври та магістри ФАКС (mechanical engineering).

Leibniz

3) Кіпрський університет технологій (Кіпр),
Цільова аудиторія: магістри (Information and communication technology).

Cyprus

4) Університет Гранади (Іспанія).
Цільова аудиторія: бакалаври, PhD, НПП, АП.

Granada

5) Норвезький університет природничих і технічних наук в м. Йовік (Норвегія);
Цільова аудиторія: магістри, НПП, АП (sustainable manufacturing, computer science, international office);
Кінцевий термін подачі документів 20.10.2017;

NTNU

ТАКОЖ ТЕРМІНОВО ПРОВОДИТЬСЯ КОНКУРС ДО УНІВЕРСИТЕТУ КОРДОБИ (ІСПАНІЯ):
Цільова аудиторія: НПП та АП - відбір проводиться для участі у Staff training week, який проходитиме в Університеті Кордоби з 6 по 11 листопада 2017 року. Для подачі документів учаснику ОБОВ'ЯЗКОВО мати діючий закордонний біометричний паспорт чи діючу Шенгенську візу;
Кінцевий термін подачі документів 25.10.2017;

Cordoba 1

Окрім цього відкрився конкурс за проектом "Еразмус+" (ICM) до наступних університетів:

1) Західнопоморський технологічний університет у м. Щецин (Польща);
Цільова аудиторія: магістри, НПП (ФЕЛ, ФБМІ), АП;

Szczecin

2) Варшавський університет екології та управління (Польща);
Цільова аудиторія: НПП (ІЕЕ, ФЕЛ - environmental science, engineering);

Warsaw ecology

3) Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса (Литва);
Цільова аудиторія: бакалаври, магістри, аспіранти, НПП (Mechanics and metal trades, Environmental sciences, Electronics and automation, Engineering and engineering trades, Information and Communication technologies);

Vilnius

4) Університет Обуди (Угорщина);
Цільова аудиторія: бакалаври ФПМ, аспіранти ІПСА, НПП ФПМ та ІПСА (Engineering and engineering trades);

Obuda

5) Єнський університет імені Фрідріха Шиллера (Німеччина);
Цільова аудиторія: бакалаври, магістри та аспіранти (Intercultural Studies, Law, Economics, Sociology, Literature and linguistics, Ecology, Biology, Geoscience Geography, Mathematics, Slavonic Studies, German as Foreign Language);

Jena new

6) Міський університет м. Стамбул (приватний, Туреччина);
Цільова аудиторія: бакалаври, магістри, НПП, АП (Engineering & engineering trades, Business and administration);
Кінцевий термін подачі документів 21.11.2017;

За детальною інформацією про проекти та умови відбору звертайтеся до сайту відділу академічної мобільності: http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/

Шановні науковці та студенти, до Вашої уваги актуальна інформація про 11 міжнародних стипендій: стипендії імені Фулбрайта, Марії Складовської-Кюрі, уряду Швейцарії, університету Фрайбурга, Гамбурзького університету, Copernicus, уряду Словаччини та інші, зібрана в інформаційному бюлетені «Джерело» в галузі міжнародної науково-технічної та зовнішньоекономічної діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського. Подано концентровані, основні відомості з гіперпосиланнями, що забезпечить Вашу ефективну навігацію у процесі вибору та подання документів на стипендіальні програми.