Запрошуємо здібну молодь — студентів, магістрантів прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 186 Видавництво та поліграфія у 2020-2021 навчальному році.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 №1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020-2021 навчальному році» Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» затверджено базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 186 Видавництво та поліграфія.
Для участі у ІІ турі Конкурсу необхідно до 15 лютого 2021 року надіслати у друкованому вигляді студентські наукові роботи за адресою: пр-т Перемоги, 37, м. Київ, 03056, секретарю галузевої конкурсної комісії спеціальності 186 Видавництво та поліграфія, а також в електронному вигляді на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Наукові роботи студентів повинні бути пошуковими за своїм характером, мати наукове й прикладне значення; оформлення має бути у відповідності до вимог «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», що затверджено МОН України від 18.04.2017 р. № 605.
У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до секретаря галузевої конкурсної комісії спеціальності 186 Видавництво та поліграфія Хохлової Розалії Анатоліївни, к.т.н., доцент, тел. (097) 767-64-63, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Рецензії робіт