Видавничо-поліграфічний інститутмає чинні угоди про спільну наукову і навчально-методичну співпрацю з наступними зарубіжними вищими навчальними закладами:

• Бергський Університет м. Вупперталь (Вупперталь, Німеччина),
        • Лейпцігський Технічний Університет (Вища школа техніки, господарства та культури – HTWK) (Лейпциг, Німеччина),
        • Московський Державний Університет друку (Москва, Російська Федерація),
        • Північно-західний Інститут друку Санкт-Петербургського Державного Університету технології та дизайну (Санки-Петербург, Російська Федерація),
        • Інститутом паковань Університету м. Реймс (Реймс, Франція),
        • Бейджингський Інститут Графічних Комунікацій (Пекін, Китай),
        • Інститут графічних комунікацій (Інститут поліграфії) Варшавського Університету технологій (Варшавська Політехніка) (Варшава, Польща),
        • Варшавський Університет реклами (Варшава, Польща).
        • Лодзький політехнічний інститут
        • Університет Раєрсон (Торонто, Канада)

ВПІ підтримує творчі зв'язки з низкою зарубіжних університетів:

• Вища Школа медійних і друкарських технологій м. Штуттгарт (Німеччина),
  • Західний Мічиганський Університет (США),
  • Клемсон Університет (США),
  • Білоруський державний університет, «Науково-дослідний інститут фізико-хімічних проблем» (м. Мінськ, Білорусія),
  • Університет Любляни, Факультет природничих наук і технологій (м. Любляна, Словенія),
  • Ташкентський інститут текстильної та легкої промисловості (Ташкент, Узбекистан).

На базі ВПІ проводяться дві тематичні школи:

- Літня школа в рамках договору про співробітництво між НТУУ „КПІ” та Лодзинським політехнічним інститутом (м. Лодзь, Польща).

- Зимова школа, яка проводить під керівництвом професора Фолькера Ронге, який у минулому очолював Бергський університет Вупперталь (ФРН)

У ВПІ на постійній основі читають лекції та проводять курси іноземні викладачі:

Професор Університету Раєрсон (Канада) читає курси лекції з таких дисциплін: „Управління кольором” та „Веб-дизайн”.

Професор Вольтер Лонге читає гостьову лекцію студентам ВПІ. Тема заходу: „Німецькі ЗМІ та електронні пошукові системи і авторське право”

Польські учасники літньої школи в гостях у ВПІ НТУУ „КПІ”:

Українські студенти на стажуванні в Лодзинському політехнічному університеті:

Контакти:

Куратор з академічної мобільності