Рекомендовані до виступу із доповіддю
(регламент: не більше 5-7 хв)

1. Рибак Андрій Ігорович, Українська академія друкарства;
2. Гринько Таїсія Юріївна, Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця;
3. Бординюк Діана Віталіївна та Гаврилюк Дмитро Васильович, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;
4. Марчук Іванна Віталіївна, КПІ ім. Ігоря Сікорського;
5. Буркевич Борис Володимирович, Український державний хіміко- технологічний університет;
6. Бейлах Тамара Олегівна, КПІ ім. Ігоря Сікорського;
7. Воробей Віталій Олександрович, КПІ ім. Ігоря Сікорського;
8. Шкурупій Олександра Андріївна, Національний авіаційний університет;
9. Лозовицька Ірина Ігорівна, Національний університет «Львівська політехніка»;
10. Світлична Валерія Геннадіївна, Харківський національний університет радіоелектроніки.

Запрошуємо студентів, викладачів, науковців, фахівців видавничо-поліграфічної справи на обговорення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 186 Видавництво та поліграфія 2020/2021 в режимі відеоконференції за посиланням:
Тема: Підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 186 Видавництво та поліграфія
Підключитися до конференції Zoom
Код доступу: 359568

Звертаємо увагу: при створенні акаунтів, під час приєднання до відеоконференції, враховуйте базові правила ділового цифрового етикету:
1. ідентифікація має бути зрозумілою - вказуємо власне ім'я та прізвище;
2. реєструємо актуальну інформацію, зокрема, пошту, ЗВО або установу, тощо

Виконання цих мінімальних вимог суттєво покращить нашу взаємодію)