18.11.2017 року відбулась зустріч абітурієнтів та їх батьків з педагогічним колективом Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».
Яскраві розповіді викладачів щодо особливостей навчального процесу, стажування, насичене студентське життя викликали великий інтерес у потенційних абітурієнтів ВПІ.
Завдяки неймовірно цікавим майстер-класам з 3D-друку та художньої композиції майбутні студенти змогли відчути творчу атмосферу та перспективи навчання у нашому інституті.
Детальне ознайомлення зі студентськими роботами надало змогу одержати унікальну інформацію щодо вибору майбутньої професії.
Запрошені абітурієнти змогли переконатись, що грунтовна практична підготовка майбутніх фахівців з видавничої справи відкриває можливості навчання у найкращих вищих навчальних закладах світу.