Шановні молоді науковці!

Шановні колеги!

Цього року Міжнародна науково-технічна конференція студентів і аспірантів «Друкарство молоде» святкує свій перший 20-тирічний ювілей! Впродовж двох декад проведення наукового форуму виросло покоління молодих науковців видавничо-поліграфічного комплексу, які починали свій навчальний шлях як студенти, бакалаври, магістранти, аспіранти, щоб у подальшому реалізувати себе як у освітньому напрямі, так й на виробництві поліграфічної та суміжних з нею галузей промисловості України та світу.

Якщо перша програма конференції містила не більше 30 доповідей, то у подальших роках ця кількість зростала у геометричній прогресії; у 2010–2014 рр. збірник тез мав двотомні випуски (з середнім обсягом більше 250 доповідей), в цілому ж за увесь період кількість доповідей сягає відмітки більше 3100, а учасники представляли понад 60 закладів вищої освіти й наукових установ різних видів діяльності України та світу, серед яких Німеччина, Польща, Швейцарія, Індія, Білорусь!

Змінювалось й наповнення збірника доповідей: якщо перше видання складалось із шести основних напрямів поліграфічного виробництва (технологія, устаткування, матеріали, економіка, видавнича справа та дизайн), то наразі, враховуючи сучасні інноваційні технології, коли поряд з виготовленням друкованих видань здійснюється розробка електронних та мультимедійних інформаційних продуктів, що спричинило розширення кількості розділів: комп’ютеризовані технології і системи, книгознавство, історія друкарства та кращі наукові доробки студентів-переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 186 Видавництво та поліграфія.

Організаційний комітет щиросердно вітає учасників ювілейної наукової конференції «Друкарство молоде», бажаємо шановним колегам міцного здоров’я, невпинної праці, самобутніх доробок, наснаги у творчому розвитку та тяглості формування наукових шкіл!

Розширену програму та збірник тез доповідей можна завантажити на сайті ВПІ: закладка «Наука» → «Конференції» → «Друкарство молоде» за посиланнями Розширена програма пленарного та секційних засідань 20-ї Міжнародної науково-технічної конференції студентів і аспірантів "Друкарство молоде-2020",  07-09 квітня 2020 р. та Збірник тез доповідей 20-ї Міжнародної науково-технічної конференції студентів і аспірантів «Друкарство молоде» відповідно, а також Програма та Презентації наявні на сайті конференції «Домашня сторінка» (див. «Анонси»).