25 лютого 2020 року, на базі кафедри репрографії Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся І етап Всеукраїнської Олімпіади з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва». Мета цього етапу – відбір переможців для участі у ІІ етапі Олімпіади.

У Олімпіаді взяли участь студенти 4 курсів кафедр технології поліграфічного виробництва та репрографії Видавничо-поліграфічного інституту.

Під час виконання теоретичних та практичних завдань Олімпіади студенти показали високий рівень знань, володіння теоретичним матеріалом та продемонстрували досконале володіння програмними засобами.

Серед 15 учасників члени журі відібрали найкращі роботи та рекомендували їх виконавців до участі у ІІ етапі Олімпіади, який відбудеться 13-15 травня 2020 року:

ПІБ

Група

Набрана кількість балів у І етапі

Омельченко Ірина Володимирівна

Бардовський Богдан Олександрович

Кравченко Анастасія Віталіївна

Сфікова Олександра Павлівна

Вихристюк Ольга Володимирівна

Горбачова Катерина Сергіївна

Храпко Анна Володимирівна

Поліщук Марина Олександрівна

Кушнір Катерина Сергіївна

Галузинська Марія Михайлівна

Гольнєва Наталія Віталіївна

СТ-61

Вітаємо переможців І етапу!