4 квітня в рамках проекту клубу  ADC  Ukraine для студентів ВПІ відбулась відкрита лекція Владислави Денис – креативного директора Chail Ukraine, яка виклала основи вдалого копірайтингу рекламних текстів. Студенти заворожено слухали родзинки сторітелінгу на захопливих прикладах з рекламних кампаній провідних агенцій світу. Важливо, що емоційний та натхненний виклад матеріалу був підкріплений цікавими та яскравими відео, які досконально проаналізувала доповідачка. Виклад матеріалу урізноманітнено елементами ділової гри, під час якої наші студенти проявили себе креативними й творчо обдарованими особистостями, майстерно застосувавши для цього базові знання, отримані під час навчального процесу.

Уже традиційно лекція завершилась на позитивних та натхненних емоціях з обіцянками продовжувати творчу співпрацю та заохочувати  найобдарованіших студентів, які успішно виконають практичне завдання лектора, до подальшого супроводу в професії.