por 8243

22 лютого у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася зустріч Президента Петра Порошенка з обдарованою молоддю та молодими вченими.

На зустрічі Глава держави вручив науковцям премії Президента України для молодих вчених 2017 року, які було присуджено на підставі подання Комітету з Державних премій в галузі науки і техніки.

Серед 23 вчених, відзначених Президентом, були і наші науковці Видавничо-поліграфічного інституту – кандидати технічних наук Золотухіна Катерина Ігорівна, Клименко Тетяна Євгенівна і Талімонова Надія Леонідівна. Вітаємо колег та бажаємо успіхів і надалі!

Крім того, Президент відзначив роль Київської політехніки, що створює багато наукових розробок, які за дуже короткий термін імплементуються в життя. «Для мене є дуже важлива ваша підтримка впровадження в країні реформ, які стануть запорукою європейського майбутнього України», - зазначив
Петро Порошенко.