Цього року до Видавничо-поліграфічного інституту від Ляйпцизького університету прикладних наук надійшла пропозиція щодо обміну студентами. Зокрема, програмою міжнародної співпраці університету передбачено навчання впродовж кількох місяців – з жовтня по грудень студентів ВПІ за такими напрямами, як «Видавнича діяльність», «Друкарські технології». Предмети викладаються німецькою мовою, для проходження навчання однією з обов’язкових вимог до студентів є підтвердження рівня знань німецької. Участь у попередньому відборі взяло близько 20 студентів за інформацією, наданою викладачем німецької мови. Ще одним базовим критерієм відбору була академічна успішність. З урахуванням цих критеріїв комісією ВПІ рекомендовано Ляйпцизькому університету прикладних наук запросити на навчання на осінній семестр 2017-2018 студентів Кирила Стася (СТ-41), Канєвську Яну (СР-41), Правосуд Марію (СГ-41). Остаточне затвердження кандидатур здійснить німецька сторона.