Шановні друзі,
хочемо подякувати всім тим, хто взяв участь у 17-й Міжнародній науково-практичній конференції "Друкарство молоде", яка відбудась 4-6 квітня 2017 року.

Пленарне засідання конференції почалось з привітання голови організаційного комітету, проректора НТУУ "КПІ ім. Ігоря Cікорського" з науково-педагогічної роботи, Киричка Петра Олексійовича. Після нього слово взяли директор ВПІ Киричок Тетяна Юріївна, зав. кафедри репрографії Величко Олена Михайлівна та зав. кафедри технології поліграфічного виробництва Роїк Тетяна Анатоліївна. Далі пленарне засідання та секції конференції пройшли згідно із затвердженим планом.

Також ми отримали листа від міністра культури України Є. М. Ніщука, який відзначив важливість видавничої справи та друкарства для розвитку сучасного суспільства і щиро привітав організаторів та учасників конференції (детальніше можна ознайомитись за цим посиланням).

Окрему подяку висловлюємо гостям нашої конференції із сонячного Мінська (республіка Білорусь). Маємо надію, що з цього моменту почнеться наша плідна співпраця і вже влітку ми зустрінемось знову вже в Мінську.

Нас дуже радувала атмосфера доброти, інтересу і натхнення, яка панувала протягом усієї конференції. Потрібно наголосити, що з кожним роком підвищується науковий рівень наших учасників, а їхні доповіді стають ще цікавішими.

Фото з нашої конференції представлені на facebook.