Шановні друзі, сьогодні відбулось засідання трудового колективу ВПІ, де наш директор, Киричок Тетяни Юріївни, представила звіт про роботу та здобутки нашого інституту впродовж 2016 календарного року. У засіданні взяли участь представники кожної з кафедр та делегати від студентського самоврядування.

Короткий зміст доповіді, а також посилання на відповідні статті нашого сайту, наведені нижче:

На кінець 2016 року у ВПІ навчалось 1036 студентів, з них 600 - на бюджетній формі навчання. На перший курс було подано 784 заяви абітурієнтів, 129 з яких було зараховано. В той же час, на 5 курс зараховано 127 осіб на денну форму навчання, і 30 - на заочну. Слід відмітити, що 8 наших студентів отримували "ректорську" стипендію, а 4 - навчались за кордоном у Німеччині, Польщі та Литві.

Було підведено підсумки вступної компанії ВПІ у 2016 році. Впродовж року, трудовий колектив інституту проводив активну профорієнтаційну роботу. Крім того, в рамках Програми НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" "Майбутнє України", проводились підготовчі курси для більш ніж 100 слухачів-абітурієнтів. Згідно зі статистикою, переважна більшість слухачів поступили на бажані ними спеціальності. Особливу активність проявили відповідального секретаря відбіркової комісії Скиби В. М. та зав. відділення довузівської підготовки ВПІ Віцюк Ю. Ю.

За напрямом "Видавнича справа та редагування" 5 осіб захистили дипломні проекти за своєю другою вищою освітою у ВПІ.

На 1.01.2017 у ВПІ працювало 110 викладачів, які за цей рік видали 11 монографій, 5 підручників, 3 навчальних посібники, 2 словники та довідники і більше 180 наукових статей. Нами отримано 41 охоронний документ на авторське право.

3 наших співробітники захистили кандидатські дисертації, а саме - Киричок Андрій Петрович (наук. кер. Мельниченко А. А.), Талімонова Надія Леонідівна (наук. кер. Киричок Т. Ю.) та Юрченко Тетяна Юріївна (наук. кер. Ганжуров Ю. С.).

Протягом 2016 року, ВПІ виконував 6 НДР з річним обсягом фінансування 479,94 тис. грн.

На високому рівні буди проведені 16 Міжнародна науково-технічна конференція студентів та аспірантів "Друкарство молоде", 4 Міжнародна науково-практична конференція "Наукова школа Романа Іванченка", Х науково-практична конференція "Актуальні проблеми економічного розвитку підприємств видавничо-поліграфічної галузі".

Впродовж року проводились активні ремонтні роботи, на які було витрачено більше 20 тис. грн.

Звичайно, це не весь перелік досягнень ВПІ за 2016 рік. Детальніше ознайомитись з результатами нашої праці можна за наступними посиланнями:

Відвідали Німеччину (#Drupal, #DAAD) - фото, щоденник учасниць

Інтерв'ю з міс ВПІ 2016 та Королевою КПІ 2016 Анною Боєвою

Відео: Інтерв'ю з Містером ВПІ Олександром Задоянчуком

Встановлення у ВПІ 3d-принтерів та робота з ними абітурієнтів під час Дня відкритих дверей

Святкували День захисника вітчизни разом з Сергієм Молодідом, випускником кафедри ТПВ, лейтенантом Збройних сил України, екс-командиром мінометної батареї "Камінь",  та Дмитром Булатовим, екс-міністром молоді та спорту України, одним з лідерів Автомайдану, нашим магістром-технологом

Проведення шостої Спартакіади першокурсників

Святкували 20-річчя гривні та відвідали Банкнотно-монетний двір

Як студенти-графіки проходили практику. У Вас такого ще не було!

Урочисте вручення дипломів нашим випускникам: бакалаврам, магістрам

Провели 3-ю Всеукраїнську олімпіаду з проектування ВПВ

Перемоги наших студентів у 1-ому турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва», XI Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії, ІІІ Всеукраїнській Олімпіаді з дисципліни "Проектування видавничо-поліграфічного виробництва",

Проведення Днів відкритих дверей та численних майстер-класів 19 березня (майстер-клас Є. Магди), 23 квітня,

Участь у "Книжковому вернісажі", "Арсеналі ідей", "Книжковий арсенал"

Наші дівчата зайняли 3 місце на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки

Відео: Розмовляли про ВПІ разом з Є. Магдою

Проведення радіоефіру на Першому національному радіо (105FM)

Наші студенти взяли участь у зйомках молодіжної телепередачі "FAQ" (відео), у ТВ-передачі "Суспільний університет. Участь України у гібридній війні", грант на 5 тис. доларів від компанії Hauwei,

Відродження "Поліграфу"

Студенти СТ-51 та їх куратор Є. Сухіна стали найкращою академічною групою КПІ 2015-2016 р.