Вчора, 20.02 о 14.00 у Залі Вченої Ради відбулось урочисте вручення дипломів випускникам-спеціалістам.

Перед вчорашніми студентами та їх близькими, які завітали до нас, виступив проректор з науково-педагогічної роботи Киричок Петро Олексійович. У своїй промові він привітав випускників із закінченням навчання у ВПІ, побажав максимально реалізувати отримані знання на практиці та не забувати про місце, де вони провели найкращі роки свого життя.

Також зі зверненнями виступили директор ВПІ Киричок Тетяна Юріївна та всі керівники наших кафедр.

В кінці кожний з випускників отримав свій диплом та прийняв участь у невеличкій фотосесії. Зайве говорити, наскільки яскравими і красномовними були емоції у присутніх, достатньо лише переглянути світлини зі свята.