Молодіжне ТВ – потрібно чи ні? Саме про це йдеться у спецвипуску молодіжної телепередачі "FAQ", у створенні якого наші студенти-рекламісти взяли безпосередню участь.

Знімальна група "FAQ" завітала до нас, у ВПІ, ознайомивши аудиторію з темою дискусії.

Ведуча програми Єва Борко розпитувала студентство про те, як вони відносяться до українського ТВ, який контент цікавий студентській аудиторії і чи потрібні молодіжні телепередачі взагалі?

Саме на основі отриманих відповідей від наших студентів та інших підлітків, був сформований контент спецвипуску «FAQ».

Дивіться спецвипуск «FAQ», щоб побачити себе та своїх товарищів, дізнатись про те, яким повинно буде майбутнє молодіжне ТВ.

Безперечно, дивіться телепередачу "FAQ", дізнавайтеся більше про теми, які не прийнято обговорювати в сучасному суспільстві, але розуміння яких, може відіграти вирішальну роль у Вашому житті. : faq.son-ce.com/video