Усім, хто був присутній на лекції одного з найкращих студентів ВПІ, справжнього захисника України, а за сумісництвом технолога-поліграфіста Сергія Молодіда, присвячується.

ВПІ відроджує наш внутрішній журнал “Поліграф”, в якому завжди публікувалася інформація про новини поліграфії, можливості працевлаштування молоді за фахом та просто цікаві історії з життя факультету. Запрошуємо всіх студентів,
незалежно від спеціальності, вступити до успішної команди Сергія та спробувати на власному досвіді, що ж таке ця “Поліграфія” та як вона насправді працює, чим дихає і які перспективи її подальшого розвитку. Реальний досвід роботи у видавництві в стінах університету тепер можливий. Для цього не потрібно
губитися в розмаїтті вакансій на work.ua - усе доступно тут і зараз. Плюс, чому б не запросити своїх друзів? Це ж реальна можливість проводити більше часу разом, займаючись улюбленою справою. Усе приходить з досвідом, і вчимося ми лише на своїх помилках, тому не бійтеся спробувати власні сили у створенні чогось цікавого та дійсно необхідного для розвитку у сфері поліграфії. Як казав Сергій: “Хочеш знати більше – приходь і ми навчимо!” Не забудь прихопити із собою хороший настрій та нові найнесамовитіші ідеї.
Ми чекаємо саме на тебе!!!