11 жовтня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відкрився V Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2016».

У рамках фестивалю проводяться Всеукраїнський конкурс стартапів «Sikorsky Challenge 2016» і конкурс «Intel-Техно Україна 2016-2017» – Національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів «Intel ISEF». Загалом учасники обох конкурсів представили на фестиваль майже 300 розробок з різноманітної тематики.

Офіційна церемонія відкриття фестивалю за традицією пройшла в Центрі культури і мистецтв університету. Учасників фестивалю привітали заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, народний депутат України Дмитро Андрієвський, директор представництва компанії Intel в Україні Дмитро Калита і фундатор національного етапу конкурсу Intel в Україні Тетяна Нанаєва та, звичайно, ректор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» академік НАН України Михайло Згуровський.

У межах фестивалю відбувся також День відкритих дверей НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського». Експозиція пройшла у холі ЦКМ нашого університету. Наш інститут теж узяв участь у ньому.  Була представлена продукція, створена нашими студентами, а всі охочі отримали відповіді на всі питання, що стосуються навчання в нашому інституті, дозвілля студентів та перспектив на майбутнє.