4 листопада відбулися зйомки одного з випусків "Суспільного уніерситету", в якому взяли участь студенти Видавничо-поліграфічного Інституту КПІ. Це було дійсно дуже весело та пізнавально. Привітні ведучі, веселі оператори та цікаві лектори створили нереально круту атмосферу під час зйомки.

Спочатку виступила лекторка з університету Шевченка, котра розповідала нам про гендерну рівність та права жінок за радянських часів та як тісно усе це переплітається із нашим сучасним часом. Багато хто з нас дізнався чимало нового із цієї доповіді!

Окремо ж хочеться відзначити виступ доцента КПІ, викладача Видавничо-поліграфічного інституту, Магди Євгена Валерійовича. Це була дійсно неймовірна лекція. Євген Валерійович розповідав нам про інформаційні війни між Росією та Україною, як саме Росія намагається нами керувати і що ми маємо зробити, щоб протидіяти цьому. Він окреслив перспективи для нашої держави та пункти, яких ми маємо дотримуватися, щоб перемогти у цій війні. Також я мала змогу особисто поставити питання лектору, на яке він дав дуже детальну відповідь, за що йому велике спасибі!

Враження та гарний настрій після зйомок залишилися ще надовго. Дякуємо працівникам "Першого Національного" за надану можливість зануритися у сферу, з якою в майбутньому будемо мати дуже тісні зв'язки. Сподіваємося, що нас запросять ще не один раз до цього дружнього колективу, бо ці емоції та теплу атмосферу варто відчути ще раз!

© Томіна Крістіна, студентка групи  РЗ-51.