Сьогодні з ініціативи студради і профспілки студентів КПІ пройшла зустріч з ректором Михайлом Згуровським, на якій обговорювалися актуальні проблеми нашого університету.

На зустрічі ректор розвіяв сумніви в юридичній правомірності присвоєння КПІ імені видатного винахідника Ігоря Сікорського і прочитав коротку лекцію про його життя, щоб спростувати чутки, що поширюються в медіасфері.

Михайло Захарович запевнив, що докладено максимум дипломатичних зусиль для припинення рейдів РВК у гуртожитки КПІ. Відтепер з представниками військкомату під час видачі повісток студентам повинен бути присутнім проректор П. О. Киричок.

Глава профспілки співробітників КПІ В. Молчанов вичерпно описав існуючі програми університету з розширення житлової площі для працівників та студентів, в тому числі стратегію побудови нового гуртожитку по вул. Виборзькій на 500 місць.

Проректор Ю. І. Якименко пояснив, з яких міркувань було видано наказ ректора повністю перемістити розклад в Інтернет. Основні причини - це
прагнення реформувати інформаційну структуру КПІ за зразком західних університетів і популяризувати автоматизовану систему "Електронний
кампус".

Директор студмістечка А. Іщенко розповів про поточну ситуацію з оплатою гуртожитків, де існує кілька варіантів розвитку подій: якщо держава позитивно відреагує на вимогу 14 українських ВНЗ на чолі з КПІ підвищити витрати з бюджету на оплату комунальних послуг - кардинальної зміни тарифів не відбудеться, але може скластися і ситуація, за якої гуртожитки вже взимку доведеться закрити через нестачу фінансування.

Ректор позитивно відгукнувся про виконану за останній час ППОС КПІ роботу (http://vk.cc/5zSGR6, http://vk.cc/5zSH7q) і різко засудив наклепницьку інформаційну кампанію проти профспілки студентів.

Учасники зустрічі обговорили ситуацію з сумнівною якістю роботи КПІ-Телеком і проблеми мобільного зв'язку в корпусах, які представники адміністрації пообіцяли вирішити.

Крім того, була пояснена ситуація, що стосується ремонту навчальних корпусів та гуртожитків КПІ.