2 вересня 2016 р. студенти кафедри технології поліграфічного виробництва і репрографії взяли участь в урочистостях з нагоди 20-річчя грошової реформи Національного банку України. На цьому святі виступили колишні голови НБУ, а саме Володимир Матвієнко, Віктор Ющенко, Володимир Стельмах, які закладали фундамент грошової реформи в нашій державі, стояли біля витоків народження й запровадження національної грошової одиниці. Слово-привітання виголосила голова НБУ Валерія Гонтарева.

Після урочистого заходу студенти відвідали екскурсію до Банкнотно-монетного двору - гордості Національного банку та всієї України, місця, де народжується гривня. Це одне з найкращих підприємств у Європі з найсучаснішим високотехнологічним виробництвом.

Дякуємо керівництву Національного банку України за запрошення наших студентів і викладачів на урочистість, а співробітникам Банкнотно-монетного двору -  за проведення цікавої екскурсії по виробництву монет і нагород України.