ВАЖЛИВО! ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ рекомендованих до зарахування на ВПІ:

1. Перевірте, чи є у Вас рекомендація - її видно у електронному кабінеті, крім того можна знайти себе в списку рекомендованих на pk.kpi.ua.

2. Подивіться, на яку спеціальність Ви рекомендовані - спеціальність вказана у Вас в електронному кабінеті в тій заяві, статус якої змінився на «Рекомендовано».

3. Якщо Ви рекомендовані в ВПІ, привозьте оригінали документів - паспорт та копії паспорта (1-2 сторінки + прописка), ідентифікаційний код і його копія, оригінал атестата та додатка до нього, оригінал сертифіката ЗНО та інформаційна картка до нього (карту можна роздрукувати на сайті testportal.gov.ua за номером сертифіката та пін-коду), приписне свідоцтво або військовий квиток та їх копії (для юнаків), сертифікат ФДП / диплом МАН / диплом ВУТ, документи дають право на першочергове зарахування, 2 конверти з марками та зворотньою адресою, 4 кольорові фотографії 3х4.

4. Знайдіть кімнати, в яких приймають оригінали документів на Вашу спеціальність - номери кімнат висять на сайті pk.kpi.ua, інформаційних стендах, на дверях Приймальної комісії (16 корпус НТУУ «КПІ», вулиця Політехнічна, 14). Ви можете подати документи в будь-якій кімнаті, де представлена спеціальність, незалежно від факультету або інституту.

5. При подачі оригіналів потрібно заповнити додаткову заяву з пріоритетами всередині спеціальності - вибрати спеціалізації в тому порядку, який подобається Вам. Першою в цьому списку автоматично буде та спеціалізація, на яку є підсвічена рекомендація, а далі - вибираєте всі спеціалізації в рамках спеціальності. Пам'ятайте, вибрати потрібно абсолютно все і розставити навпроти них цифри. Якщо Ви не виберете самі, Приймальна комісія згідно з «Правилами прийому» (пункт 13.3) розподілить в довільному порядку.

6. Зарахування на конкретні спеціалізації буде вестися за конкурсним балом і за зазначеною пріоритетністю в додатковій заяві.