Книжковий арсеналУ неділю добіг кінця VI Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», котрий стартував 20 квітня в культурно-художньому комплексі «Мистецький арсенал».

Довжелезна черга перед входом одразу демонструвала, який широкий резонанс отримала подія та скільки охочих було її відвідати. Протягом чотирьох днів увазі гостей були представлені книги вітчизняних видань, а також розширена міжнародна секція ярмарку. Варто зазначити, що ціна на продукцію буда помітно нижчою, ніж в традиційних місцях продажу.

У програмі фестивалю взяли участь відомі письменники, літературні діячі та митці з більш ніж 10 країн, серед яких Етгар Керет (Ізраїль, книга "Раптом стукіт у двері", Фоліо), Зиґмунт Мілошевський (Польща, книга "Гнів", Урбіно), Томас Главініч (Австрія, книга "Життя бажань", Книги ХХІ), Ігнасій Карпович (Польща, роман "Сонька", Комора), Каталін Доріан Флореску (Швейцарія, роман "Якоб вирішує любити", Книги-ХХІ) та інші. Споміж інших вступив і доцент кафедри ВС та Р Магда Є. В., провівши дискусію «Ігри відображень. Якою Україну бачить світ».

Окрім того усіх охочих запрошували до участі у різноманітних майстер-класах. Зокрема студенти кафедри графіки ВПІ НТУУ «КПІ» проводили майстер-класи з офорту та з каліграфії.

На вулиці та в деяких залах гостям пропонувалися напої та частування.