5 квітня відбувся конкурс Міс ВПІ 2016, на якому перемогла студентка групи СП-31 Анна Боєва.

Під катом інтерв'ю з нашою прекрасною переможницею, де вона розповість про конкурс, свою дієту і про те, якою повинна бути справжня королева.

І (Інтерв'юер): Добрий день, Анна. Вітаю з почесною перемогою і визнанням тебе найкрасивішою дівчиною нашого інституту. Розкажи, будь ласка, чим зараз займається наша Королева?

А (Анна): Добрий день. Щиро дякую! У мене зараз починаються репетиції, підготовка до Королеви КПІ вже йде повним ходом.

І: Конкурсна програма Королеви КПІ в цьому році буде колишня або ми побачимо щось новеньке?

А: Звичайно, щороку вигадуються нові номери. Точно буде перший вихід, вихід в купальниках, танець, можливо, якесь наше представлення та інтелектуалка.

І: Ти вже знаєш своїх суперниць?

А: Так, вчора вже встигла з усіма познайомитися.

І: І як вони тобі?

А: Гарненькі. Ми всі на однаковому рівні. Хоча більшість дівчаток нижчі за мене. (Сміється). Ще не знаю, як ми будемо виглядати разом.

І: Для тебе це скоріше плюс чи мінус?

А: Я до цього нейтрально ставлюся. Звичайно, на «офіційних» конкурсах краси зріст і фізичні параметри відіграють велику роль. Але в нашому конкурсі головне - не тільки зовнішня краса, а й інтелект, то, як ти зможеш себе показати.

І: Інтелектуалка була складною?

А: Ні, навпаки, було дуже весело. Ми поділилися на групи і разом відповідали на питання.

І: Тобто оцінювався ваш колективний розум?

А: Так.

І: Який для тебе був найскладніший номер?

А: Напевно, це був вихід в купальниках.

І: Анна, що для тебе означає цей титул міс ВПІ? Це просто перемога або ПЕРЕМОГА?

А: Звичайно, ПЕРЕМОГА. Я цього давно хотіла, давно до цього йшла, і я цього домоглася! Тепер можна йти далі.

І: Що було найважчим для тебе взагалі?

А: Найважче вже було потім, коли я вже виграла цей титул, ловити косі погляди. (Сміється).

І: ?????

А: Деякі були налаштовані за те, щоб я виграла, деякі – сумнівалися. Загалом, як завжди.

І: Як ти оцінюєш роботу журі?

А: Добре. Найголовніше те, що оцінювання було об’єктивним, адже всі хочуть, щоб за титул Королеви КПІ змагалась найкраща з нас.

І: До речі про королеву. Анна Юннак брала участь в твоїй підготовці? (Анна Юннак - переможниця міс ИПИ 2015 і Королева КПІ 2015 року, була членом журі – прим. авт.)

А: Ні, я з нею майже не знайома.

І: Під час підготовки і виступів були якісь жіночі інтриги, змови?

А: Ні, нічого такого не було - дівчатка дуже добрі, мирні, приємні. Все було добре.

І: Тебе хтось підтримував на конкурсі?

А: Звичайно. Мене підтримували всі мої друзі, кохана людина, близькі. Батьки сильно переживали, підтримували, постійно дзвонили.

І: Підготовка була вся на тобі або існував штаб, який допомагав і творив разом з тобою?

А: Ні, штабу взагалі не було. Я все робила самостійно - фарбувалася, зачіску робила.

І: І все це самостійно ????

А: Ні, за лаштунками, звичайно, мені допомагали, але в іншому - нікому себе не довіряю. Були неприємні випадки, тому краще вже я сама.

І: Ти раніше в чомусь подібному брала участь? У тебе була якась підготовка?

А: Коли вчилася в школі, я приймала участь у показах краси і в конкурсі краси «міс Черкащина». Я там зайняла друге місце (Конкурс краси міста Черкаси та Черкаської області, переможниця вирушила на міс Україна. Он як! – прим. авт.)

І: Ти якось підтримуєш себе в формі?

А: Звичайно, зараз в спортзал ходжу, різними видами спорту займаюся, стежу за харчуванням.

І: Які конкретно види спорту тобі подобаються?

А: Зараз я займаюсь волейболом, спортивними танцями і у спортзалі.

І: Класне поєднання. Яка дієта для тебе найефективніша?

А: Конкретної дієти я не дотримуюся, для мене головне - правильно розподілити своє харчування впродовж дня, від цього теж багато що залежить. Наприклад, їсти солодке тільки до 12:00.

І: Як ти вважаєш, що потрібно, щоб взяти участь у конкурсі краси? Чи може будь-яка дівчина сказати «хочу на конкурс» і за місяць підготуватися?

А: Звичайно, якщо вона приведе себе в порядок, так, щоб не соромно було вийти в купальнику, на людях з’явитися. Чому б і ні?!

І: А зовнішні дані відіграють першочергову роль, або це не так важливо?

А: Звичайно, дівчина повинна бути, як мінімум, симпатичною.

І: А які внутрішні якості потрібні?

А: Дівчина повинна бути амбітною, повинна вміти подати себе на сцені, зацікавити людей. Точно не повинна бути сором’язливою, інакше не зможе себе красиво подати. А так – будь-яка. (І впевненість у власних силах. Анна цього не говорить, але не відчути цього не можливо – прим. авт. )

І: Конкурс краси вимагає багато грошей, або тут головне - час та ентузіазм?

А: Ні, набагато більше витрачається часу, ніж фінансів.

І: Ти вже підготувала програму, сукні до боротьби за титул Королеви КПІ?

А: Ні, звичайно. На наступний день після міс ВПІ почалися репетиції. Цієї суботи буде фотосесія, сьогодні знімаємо промо-ролик на площі Знань. Божевілля тільки починається.

І: Велике спасибі за інтерв'ю. Сподіваюся, що дуже скоро ще одна корона стане твоєю. Хочеш щось сказати нашим читачам?

А: Всім велике-превелике спасибі! Чекаю всіх вас 12 травня на Королеві КПІ. До побачення.