Кафедра іноземних мов при ВАРШАВСЬКОМУ МЕДИЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ пропонує чотирьохтижневі курси польської мови з липня по вересень.

Кожен з наших курсів доступний на усіх рівнях (з А1 по С2 згідно з Європейською системою рівнів володіння іноземною мовою), кількість лекційних годин – 100 (25 годин в тиждень; кожне заняття триває 45 хвилин).

Курси призначені для осіб, зацікавлених як розмовною мовою, так і мовою з елементами професійної та вузько спрямованої лексики.

У рамках курсу польської мови для іноземців додатково пропонуємо лекції з: історії, літератури, культури, мистецтва, кінематографії, театру та музики.

У рамках Літньої школи польської мови і культури для іноземців ми пропонуємо широку культурну програму.

Для отримання детальної інформації про курси, програми, платежі пишіть за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на сайті:

ТЕРМІНИ ЛІТНІХ КУРСІВ У 2015 РОЦІ:

03-30.07.2015

03-28.08.2015