У рамках п’ятого ювілейногоміжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», що відбувається 22 – 26 квітня 2015 у Мистецькому Арсеналі, на стенді Видавничо-поліграфічного інституту буде проведено майстер-класи викладачів інституту та виставка дипломних проектів «Сучасний дизайн книги», експонуються книги, видані ВПК «Політехніка».

Завітайте!

Майстер-клас

«Техніка офорту. Основимайстерності»

Майстер-клас у своїй лекційній частині являє собою розповідь про історію, специфіку та технічні можливості мистецтва глибокого друку, а також розгорнутий коментар до постійної експозиції кращих студентських офортів різних років і демонстрації віртуальної колекції навчальних робіт, що зберігаються в зібранні офортної майстерні кафедри графіки Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ». У практичній частині майстер-класу буде продемонстровано етапи створення офорту: від ескізу до друкованого відбитка.

Веде майстер-клас  Іванов-Ахметов В.М., заслужений художник України, доцент кафедри графіки.

Захід відбудеться:

23 квітня 14.00-18.00 год.;

24 квітня 15.00-19.00 год.;

25 квітня 11.00-18.00 год.;

26 квітня 11.00-15.00 год.

Майстер-клас

«Трафарети. Сучасний дизайн»

Майстер-клас у своїй лекційній частині являє собою розповідь про історію, специфіку та технічні можливості трафаретів, а також демонстрацію віртуальної колекції навчальних робіт, що зберігаються на кафедрі графіки Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ». У практичній частині майстер-класу буде продемонстровано етапи створення трафаретів: від ідеї до нанесення зображення на поверхню, що декорується.

Веде майстер-клас  Калапа Аліна, асистент кафедри графіки.

Захід відбудеться:

23 квітня 18.00-20.00 год.;

26 квітня 15.00-17.00 год.

Виставка дипломних проектів «Сучасний дизайн книги»

На виставці буде представлено книжкові ілюстрації, які створені студентами кафедри графіки Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ за останні 5 років.

Виставка є постійною під час проведення фестивалю.

МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ

вул. Лаврська, 12