В інституті пройшла Зимова школа із Соціальних комунікацій німецького професора Фолькера Ронге.

В рамках підписаного договору про співробітництво між НТУУ „КПІ” та Бергським університетом м. Вупперталь (ФРН) у період з 21 лютого по 1 березня 2015 року у ВПІ НТУУ „КПІ” перебував екс-ректор Бергського університету м. Вупперталь, професор Фолькер Ронге.

Метою візиту було проведення ІІ Міжнародної зимової школи з соціальних наук та медіа на базі відпочинку „Політехніка” НТУУ „КПІ”. Школа проходила протягом 5 днів, з 23 по 27 лютого, та її темою була „Соціологія у СМІ”. Це вже далеко не перший візит професора до Видавничо-поліграфічного інституту та друга подібна школа, яку він організовує за підтримки ВПІ НТУУ „КПІ”. Раніше професор, також, відвідував НТУУ „КПІ” із метою участі у конференціях ВПІ та читання відкритих лекції для спільноти нашої Альма-Матер. (Https://www.youtube.com/watch?v=zP0n1oTBrb8)

Як і минулого року, цього разу, учасниками школи стали 16 студентів із різних міст та вишів України. Спеціальності в них абсолютно різні: від медичної інженерії до лінгвістики. Але, поєднує їх одне – бажання поринути у світ викладання німецького професора та дізнатись більше про соціальні науки та медіа з вуст безперечного лідера галузі та спеціаліста у сфері соціальних комунікацій.