IMG 808126 квітня 2014р. у Видавничо-поліграфічному інституті відбувся День відкритих дверей,  який проводиться щорічно в стінах нашого інституту і є  доброю традицією.

У цьому році цей захід відвідали понад 180 абітурієнтів: учні 10-11 класів, учні професійних училищ та коледжів.

Директор інституту, професор, доктор технічних наук  Киричок П. О., надав інформацію про інститут,  міжнародні зв’язки, наукові гуртки, розповів про дозвілля студентів, наголосив на відповідальності у виборі професії.

Детальну інформацію про напрями підготовки, спеціальності ВПІ та престиж майбутньої професії розказували представники кафедр: репрографії,  технології поліграфічного виробництва, машин і агрегатів поліграфічного виробництва, видавничої справи та редагування, графіки, організації видавничої справи та книгорозповсюдження.

Усі присутні могли отримати інформацію про  умови вступу надану відповідальним секретарем  відбіркової комісії Скибою В. М.

Також абітурієнти могли ознайомитися з лабораторіями, комп’ютерними  класами, художніми  майстернями, а також мали можливість задавати питання директору, завідуючим кафедр, викладачам та студентам.