Магістр — освітній рівень вищої освіти особи, яка на основі освітнього рівня бакалавра здобула повну вищу освіту, спеціальні уміння та знання, достатні для виконання професійних завдань та обов'язків (робіт) інноваційного характеру певного рівня професійної діяльності. Підготовка фахівців освітнього рівня магістра може здійснюватися на основі освітнього рівня спеціаліста.
Магістратура у всьому світі є другим рівнем вищої освіти. Випускники, отримуючи поглиблену спеціалізацію у своїй професійній сфері, здатні вирішувати більш складні завдання або займатися аналітичною та науково-дослідною роботою.
Для студентів-магістрантів індивідуально розробляється план науково-дослідної роботи, в якому вказані тема дисертації на звання магістра, зміст виконуваної роботи, форма підсумкової атестації, обсяг і терміни виконання.
Тривалість навчання в магістратурі за освітньо-професійною програмою складає 1 рік та 4 місяці роки. Тривалість навчання в магістратурі за освітньо-науковою програмою складає 1рік та 9 місяців років.Після успішного завершення навчання, підготовки і захисту дисертації магістрам видається диплом.
В результаті навчання в магістратурі магістр отримує наступні переваги:
- отримує поглиблені знання з питання, у своєму науковому напрямку і значний досвід науково-дослідної роботи;
- набуває досвід викладацької роботи та написання дисертацій;
- отримання ступеня магістра розширює рамки працевлаштування (практична, наукова, викладацька діяльність), а значить, підвищує і заробітну плату.
Перелік спеціальностей, за якими здійснюється набір до магістратури у ВПІ:
Спеціальність
Освітньо-професійна програма
Освітньо-наукова програма 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
061 Журналістика
Реклама і зв’язки з громадськістю Видавнича справа та редагування 133 Галузеве машинобудування
186 Видавництво та поліграфія
Технології друкованих і електронних видань
Увага!
Вся найактуальніша офіційна інформація щодо вступу розміщена на офіційному сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського
https://pk.kpi.ua/entry-5-course/
Програми вступних фахових випробувань
023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація:
061 Журналістика:
- Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Видавнича справа та редагування» (на 2024 р.)
- Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Реклама та зв'язки з громадськістю» (на 2024 р.)
- Програма усної співбесіди з іноземних мов для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра (на 2023 р.)
133 Галузеве машинобудування:
186 Видавництво та поліграфія:
- Програма комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну та освітньо-наукову програму підготовки магістра «Технології друкованих і електронних видань» (на 2024 р.)
- Відео з консультації до фахового випробування (2023 р.)
- Відео з консультації до фахового випробування (2024 р.)
- Порядок проведення комплексного фахового випробування під час правового режиму воєнного стану в дистанційному режимі для спеціальності 186
- Пам’ятка для вступників спеціальності 186
Результати вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань
Результати фахового іспиту у магістратуру (06.09.2022 р.)
Офіційні документи
Слідкуй за новинами на pk.kpi.ua