Студентською соціальною службою НТУУ «КПІ» разом з Благодійною організацією «Шлях до майбутнього» в рамках Національної благодійної програми «Контролюй свій цукор» на початку травня 2014 року буде проведено благодійну акцію для викладачів та студентів НТУУ «КПІ» з видачі безкоштовних глюкометрів (приладів для вимірювання концентрації глюкози/цукру в крові).

Просимо повідомити студентів та викладачів факультету про дану акцію.

Бажаючі отримати глюкометр до 25 квітня 2014 року мають попередньо зареєструватися:

1. в Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ» за адресою: вул. Борщагівська, 144, гуртожиток № 20 (окремий вхід зліва);

2. за телефоном: (044) 406-80-45 (контактні особи: Дар’я Гончар та Ірина Цюпак);

3. надіславши заповнену анкету на електронну пошту Студентської соціальної служби sss.ntuu.kpi@gmail.com.

Анкета для студентів

ПІБ

Фак-т/

Інс-т

Курс

Група

гурт.

Мобільний телефон

Анкета для викладачів та співробітників

ПІБ

Фак-т/

Інс-т

Контактний телефон

Лише зареєстровані особи отримають глюкометри під час акції!