Програма «FULBRIGHTSTEP» повністю профінансує навчання 10-ти українських студентів за магістерськими програмами у провідних вищих навчальних закладах США.

Галузі спеціалізації програми: місто планування, екологія (охорона довкілля); інженерні науки; нанотехнології (нанохімія, нанофізика, нанаелектроніка тощо).

Здобувачі стипендії програми «Фулбрайт-STEP» обиратимуться на конкурсній основі за відкритою і прозорою процедурою, що складатиметься з подання письмової заявки та проведення співбесіди двонаціональною комісією експертів. Відбір університетів для учасників здійснюватиметься системою програми ім. Фулбрайта за погодженням Міністерства освіти і науки України. Ця програма академічного обміну є першою, яка спільно фінансується американським та українським урядами.

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу

• володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі

• мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2015 р.)

• повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів

Перелік необхідних документів:

• Онлайнова анкета та обов’язкові додаткові форми;

• Три рекомендаційні листи;

• Копії всіх документів про вищу освіту.

Документи приймаються до 16 травня 2014 року!

Додаткова інформація:

Відділ академічної мобільності НТУУ «КПІ»

вул. Металістів 5а

31 корпус, к.1-13