Сьогодні директор Видавничо-поліграфічного інституту, професор кафедри технології поліграфічного виробництва Петро Киричок разом з колегами з кафедри машин та агрегатів поліграфічного виробництва професором Миколою Зенкіним та доцентом Юрієм Шостачуком відвідали потужне поліграфічне підприємство PULP MILL PRINT — найкрупніший європейський поліграфічний комплекс, котрий входить до складу австрійсько-німецької групи Pulp Mill Holding GmbH.
На цьому підприємстві працюють багато випускників нашого інституту, нашої кафедри.
Під час плідної зустрічі з генеральним директором Олегом Дубровкою обговорено низку питань щодо дослідницької роботи для потреб підприємства, тем наукових досліджень аспірантів, що працюють на PULP MILL PRINT, організації практик та дуальної освіти.