Проекти кредитної мобільності (обмін) програми «ЕРАЗМУС +», за якими відкрито конкурс в НТУУ «КПІ»: 

1) Проект з Політехнічним університетом Валенсії (Іспанія).

2) Проект з Університетом Гранади (Іспанія).  

3) Проект з Вищою школою Мін Нансі та науково-дослідним інститутом LORIA (Lorraine Research Laboratory in Computer Science and its Applications Університет Лотарингії (Франція). Конкурс для магістрів, аспірантів та викладачів НТУУ «КПІ».

 

1)     Проект з Політехнічним університетом Валенсії (Іспанія). Для студентів навчання відбудеться у першому семестрі 2016/2017 навчального року. Для аспірантів навчання повинно початися до травня 2016 року (тривалість 12 місяців), для викладачів та адміністративних співробітників стажування може відбутися у бідь-яких період (тривалість два тижня) до травня 2017 року.

 

 Напрями навчання/стажування за обміном:

 

 Ø  Engineering;

 

Ø  Environmental sciences;

 

 Ø  Language and technology.

 

 Додаткова інформація за посиланням http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/243-polytechnic-university-of-valencia.  

 

 Конкурс в третє подовжено по 25 лютого 2016 року! Особлива увага для студентів та аспірантів!

 

 

2)    Проект з Університетом Гранади (Іспанія). Конкурс для адміністративних співробітників НТУУ «КПІ» та викладачів факультету електроніки та факультету біомедичної інженерії НТУУ «КПІ». 

 

           У адміністративного співробітника

 

  НТУУ «КПІ» є можливість взяти участь у Staff Training Week (травень 2016 року http://internacional.ugr.es/pages/perfiles/pas/staff-training-week) або якщо кандидат зацікавлений у проходженні стажування у конкретному відділі/офісі/підрозділі Університету Гранади, вони можуть звертатися безпосередньо до відділу/офісу/підрозділу у якому зацікавлені, для встановлення контакту та отримання згоди прийняти кандидата у рамках проекту обміну.

 

           У науково-педагогічного викладача

 

є можливість прочитати лекції (щонайменше 8 годин на тиждень) у приймаючому факультеті. Для отримання згоди від відповідного факультету кандидат повинен зв’язатися з відповідальною особою міжнародного офісу відповідного факультету та узгодити перелік курсів та план стажування.

 

 Додаткова інформація за посиланням http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/242-university-of-granada.

 

 Кінцевий термін подачі документів - 3 березня 2016 року!

 

 

3) Проект з Вищою школою Мін Нансі та науково-дослідним інститутом LORIA (Lorraine Research Laboratory in Computer Science and its Applications Університет Лотарингії (Франція). Конкурс для магістрів, аспірантів та викладачів НТУУ «КПІ».

 

Деталі проекту http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/252-universit-de-lorraine-mines-nancy  

 

Напрями навчання/стажування за обміном:

 

Ø  Computer sciences, IT & Applied Mathematics

 

Ø  Algorithms: computation, image processing and geometry

 

Ø  Complex systems, biomedical engineering, artificial intelligence and robotics

 

Ø  Networks, systems and services

 

Ø  Knowledge and language management

 

Ø  Energy, Industrial Engineering

 

Ø  Material Science & Engineering

 

 Кінцевий термін подачі документів - 15 березня 2016 року!