Закінчення 2015/2016 навчального рокуВітаємо всіх із закінченням 2015-2016 навчального року. Цей рік виявився важким для людей та для країни, однак ми, викладачі та студенти, продовжували наполегливо працювати –  викладати та засвоювати нові знання, разом долати перешкоди, заряджати один одного позитивною енергією та йти вперед, назустріч нашим мріям.

Минулий тиждень був підсумковим для нашого інституту. Перш за все, хочеться привітати наших дипломників. Усі бакалаври успішно захистили свої дипломи і вже готуються до вступних іспитів до магістратури.

Не менш зоряним був захист магістрів. Тепер уже дорослі, освічені люди можуть забути про сесію, екзамени та добрих, але вимогливих викладачів. Тепер ВПІ для них лишиться лише приємним спогадом про те, як вони провели одні з кращих років свого життя. На зміну їм восени придуть нові хлопці та дівчата, які вирішили посвятити своє життя видавничо-поліграфічній справі.

Магістри ТПВМагістри ОВПК

Крім того, 24 червня відбулося засідання вченої ради Видавничо-поліграфічного інституту. Зі слів секретаря вченої ради Кохановського В. О.: «Серед питань порядку денного розглядалися результати захисту дипломних проектів, результати літньої екзаменаційної сесії, організація навчально-виробничої практики, підсумки роботи за навчальний рік, завдання на літній період та ін.

За результатами захисту дипломних проектів завідувачами кафедр було відзначено, у цілому, високий рівень знань студентів. Це підтверджує і кількість дипломів з відзнакою. Так, серед 126 дипломів бакалавра – 26 з відзнакою, серед 67 дипломів магістра та спеціаліста – 24 з відзнакою. Такі високі результати свідчать про бажання студентів Видавничо-поліграфічного інституту навчатися та ставати висококваліфікованими фахівцями з обраної спеціальності».

Отже, у цьому навчальному році наша праця закінчилась, і тепер ми можемо насолоджуватись цим прекрасним спекотним літом. Гайда відпочивати, веселитись та мандрувати,а наш сайт продовжуватиме  радувати вас новинами з життя ВПІ.