Шановні колеги!

У зв'язку з тим, що Національне агентство Великобританії об’явило про другий раунд фінансування проектів кредитної мобільності у рамках програми ЕРАЗМУС+

З метою розширення можливостей навчальної (академічної) мобільності для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників НТУУ «КПІ», просимо Вас проінформувати нас про наявність вишів-партнерів у Великобританії, які можуть стати потенційними партнерами проектів кредитної мобільності, програми ЕРАЗМУС+ .

Можливі форми співробітництва:

Кредитна мобільність для студентів: короткострокове навчання студентів усіх освітніх рівнів (окрім бакалаврів першого року навчання) за попередньо визначеними курсами з отриманням кредитів в університетах країн-членів програми Еразмус+ із обов’язковим визнанням результатів навчання (перезарахування кредитів) у період від 3 місяців (мінімально) до 12 місяців (максимально).

- Викладання для викладачів або обмін професійним досвідом для працівників у рамках проектів з кредитної мобільності: короткостроковий професійний обмін між університетами-партнерами за проектом з кредитної мобільності терміном від 5 днів до 2 місяців.

Просимо надати інформацію про партнерів до 27 червня 2016 р. за формою:

1. Назва виш-партнеру;

2. Контактна особа (за наявністю);

-  Ім’я та прізвище

- посада

3. Додаткова інформація ((за наявністю).

Якщо у Вас не має або Ви не бажаєте співпрацювати з вишами Великобританії за цим напрямом, будь-ласка, також сповістить нас про це (надіславши електронного листа)!

Джерело новини «Second deadline for International Credit Mobility in UK»

З повагою,

Т.С. Кучинська

Начальник відділу академічної мобільності студентів