Запрошуємо до участі в Інформаційному дні Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти, що відбудеться 19 листопада 2015 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Цільова аудиторія: представники вищих навчальних закладів України, науково-дослідних установ, громадських організацій, роботодавців та інших зацікавлених осіб у підготовці проектів задля модернізації вищої освіти.

Під час Інформаційного дня для вищих навчальних закладів та інших зацікавлених організацій буде представлено структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах за напрямами: «Навчальна мобільність», «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня Програма Темпус), «Жан Моне»; рекомендації з підготовки проектних заявок. Презентації будуть проводити представники НЕО в Україні і ЕАСЕА (Брюссель).

Організатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС) спільно з Київським національним торговельно-економічним університетом, у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель).

Час і місце проведення: 9.00-17.30, м. Київ, вул. вул. Кіото 19, (біля метро Лісова), 2 пов., Конгрес Центр, Актова Зала.

Як добратись від метро Лісова: http://www.knteu.kiev.ua/blog/read/?pid=1206&uk

Мова: англійська, українська (синхронний переклад забезпечується).

Слайди презентацій: англійською, українською мовами.Матеріали презентацій буде розміщено тут за 2 дні до заходу, запрошуємо ознайомитись, роздрукувати і взяти з собою.

Умови участі: безкоштовно, проїзд не відшкодовується. Учасники забезпечуються кава-брейками.

Реєстрація: обов’язкова! Запрошуємо заповнити і надіслати електронну форму за посиланням: http://goo.gl/forms/9eA0tLUYdz до 16 листопада 2015 р.
Всі надіслані заявки дають право взяти участь у заході.
У разі необхідності, цільові запрошення для оформлення відряджень, можуть бути надіслані не пізніше 17 листопада 2015 р.
Звертаємо увагу, що презентації можливостей академічної мобільності будуть проводитись наступного дня (20 листопада з 13.00-17.30) для студентів, викладачів, науковців (інша реєстрація на сайті).

Контакти організаторів:
Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС):
01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 9, 8 пов.,