Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та Центр розвитку кар’єри НТУУ «КПІ» запрошує відвідати «Ярмарок вакансій. Робота для тебе - Весна 2014», який проходитиме 17 квітня 2014 року на території університету (корпус №18, хол 2 поверху), з 10.00 по 16.00.

На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації (ТОВ «Номінал Інжиніринг», компанія Melexis, компанія Materialise,компаніяUnilever,«life:)», компанія«Філіп Морриіс Україна», компанія «Ringoo», компанія«Ернст енд Янг», компанія«ABBYY Україна», компанія«PwC», ТОВ «3М Україна», ПАТ «Фармак», ТОВ «Нестле Україна», компанія Innover, компанія DataArt, ТОВ «Глобал Білгі»та багато інших), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники НТУУ «КПІ», а також інших ВНЗ зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики.

Запрошуємо всіх бажаючих!!!

Адреса заходу: 03056, Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху