Вступ на 1-й курс (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав документ про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання у Видавничо-поліграфічному інституті буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Видавничо-поліграфічний інститут пропонує такі спеціальності та освітні програми.

Перелік документів, необхідних для вступу до Видавничо-поліграфічного інституту.

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу до Видавничо-поліграфічного інституту – за посиланням. У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років.

Офіційні документи

Ключові дати:

01 лютого – 05 березня: реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні

21 травня – 16 липня: зовнішнє незалежне оцінювання

01 липня: початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів

1–13 липня: строки проведення творчих конкурсів, вступних випробувань

14 липня: початок прийому заяв та документів

16 липня 18:00: закінчення прийому заяв та документів для осіб, які мають проходити творчий конкурс (мають право складати вступні іспити, співбесіду), що проводить КПІ ім. Ігоря Сікорського

17 липня: строки проведення співбесід

23 липня 18:00: закінчення прийому заяв та документів для осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, іспитів, творчих конкурсів, складених з 01 по 13 липня

28 липня не пізніше 12:00: термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення

02 серпня 18:00: закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення