Головна Новини
17 | 10 | 2019
Новини
Сучасний світовий науково-технічний та освітній простір: тенденції та перспективи розвитку PDF Друк
Вівторок, 15 квітня 2014, 17:50

IMG_5274

10 квітня 2014 року викладачі та студенти кафедри організації видавничої справи, поліграфії та книгорозповсюдження взяли участь у роботі круглого столу «Сучасний світовий науково-технічний та освітній простір: тенденції та перспективи розвитку», проведеного кафедрою міжнародної економіки Національного університету харчових технологій, проведеного в рамках наукового семінару «Інформаційна культура у сучасному світі». Організаційний комітет очолила доктор економічних наук, професор Світлана Олександрівна Гуткевич, яка розпочала круглий стіл вступним словом. З привітанням виступив начальник відділу МОН України, доктор економічних наук Юрій Сафонов.

Загалом, заявили про участь у круглому столі більше 70 науковців, викладачів, аспірантів та студентів таких вузів як НУХТ, НТУУ «КПІ», Національної академії управління, а також представники Київської духовної академії та семінарії в особі старшого помічника ректора з науково-методичної роботи, кандидата богослов’я, архімандрита Сильвестра та студентів Академії. 

Доповіді студентів 3-го та 4-го курсу Аліпова І., Завалій М., Домарецького І., Мельника А., Морозова А., які навчаються за напрямом «Менеджмент» викликали великий інтерес та дискусію.

За результатами роботи круглого столу буде виданий збірник матеріалів, а рекомендації учасників заходу будуть направлені до Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...
 
Акредитація підготовки фахівців ОКР «магістр» кафедри Видавничої справи та редагуванн ВПІ НТУУ «КПІ» PDF Друк
Вівторок, 01 квітня 2014, 23:41

Кафедра видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ «КПІ» підготувала пакет документів та обґрунтування можливостей щодо акредитації заявленої спеціальності та здійснює процедуру згідно з порядком.У Департаменті наукової діяльності та ліцензування Міністерства освіти і науки України на розгляді знаходиться акредитаційна справа  освітньо-кваліфікаційного рівня магістрів спеціальності 8.03030301 – «Видавнича справа та редагування», закріпленої за кафедрою видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ «КПІ».

 
Перша всеукраїнська олімпіада з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва» PDF Друк
Вівторок, 25 березня 2014, 20:18

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 23.12.13 № 1820, з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення Всеукраїнської студентської Олімпіади з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва» у 2013-2016 н.р. Проводить Олімпіаду кафедра репрографії Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ».

 

Детальніше...
 
Розклад занять на ІІ семестр 2013-2014 н. р. PDF Друк
Вівторок, 28 січня 2014, 23:24

Розклад занять на ІІ семестр 2013-2014 н. р. розміщено у відповідному розділі

 
Графік комплексних фахових випробувань PDF Друк
Вівторок, 21 січня 2014, 14:51

Графік комплексних фахових випробувань для вступу за освітньо-професійними програмами підготовки «спеціаліст», «магістр» до Видавничо-поліграфічного інституту

Детальніше...
 
Графік роботи відбіркової комісії Видавничо-поліграфічного інституту PDF Друк
Вівторок, 21 січня 2014, 14:48

Графік роботи відбіркової комісії Видавничо-поліграфічного інституту на період подання документів за освітньо-професійними програмами підготовки «спеціаліст», «магістр» з 21 січня по 31 січня 2014 року.

Детальніше...
 
Дні відкритих дверей PDF Друк
Вівторок, 21 січня 2014, 14:42

Надаємо інформацію про заплановані Дні відкритих дверей у Видавничо-поліграфічному інституті НТУУ «КПІ» у 2014 р.

Детальніше...
 
ПРОГРАМА ВСТУПНИХ ІСПИТІВ СПЕЦІАЛІСТІВ, МАГІСТРІВ КАФЕДРИ РЕПРОГРАФІЇ PDF Друк
П'ятниця, 17 січня 2014, 23:51

Шановні вступники за освітньо-професійними програмами підготовки "спеціаліст", "магістр" кафедри репрографії ВПІ, зверніть увагу - у програмі вступного фахового випробування відбулись зміни.


Читати програму

 
Оголошення PDF Друк
Вівторок, 05 листопада 2013, 15:11
6 листопада 2013р. студенти навчаються
 
ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ «КПІ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ» PDF Друк
Вівторок, 15 жовтня 2013, 01:34

Найбільший технічний університет Європи, перший за рейтингом університет України представляє випускників 114 спеціальностей на Ярмарку професій «КПІ запрошує до співпраці».

Ярмарок проводиться у вигляді Пленарного засідання та Круглих столів на факультетах по обговоренню шляхів вдосконалення партнерських зв'язків між інститутом та роботодавцями з підготовки кадрів для галузей економіки України. Пропонуємо взяти участь керівників підприємств, організацій та установ України, міжнародних організацій, ЗМІ.

Головною метою проведення даного заходу є впровадження нових форм співпраці НТУУ «КПІ» з підприємствами та організаціями на довгострокову перспективу.

Задачі проведення заходу:

- налагодження партнерських стосунків між НТУУ «КПІ» та підприємствами і бізнесом на довгострокову перспективу;

- інформування роботодавців щодо готовності НТУУ «КПІ» до адаптації навчальних програм підготовки фахівців відповідно до вимог ринку праці;

- діалог випускників НТУУ «КПІ» і роботодавців щодо практичної підготовки фахівців, ефективного використання знань, вмінь та навичок у провідних компаніях України;

- створення НТУУ «КПІ» іміджу навчального закладу, що готовий співпрацювати з роботодавцями за європейськими стандартами.

Реєстрація учасників в день проведення заходу (31 жовтня 2012) о 9:30, початок – о 10:00 в залі засідань Вченої Ради НТУУ «КПІ» пр. Перемоги, 37, корпус 1.

Детальніше http://partnerstvo.kpi.ua/

 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2