Головна Кафедра машин та агрегатів поліграфічного виробництва
26 | 04 | 2017
Про кафедру PDF Друк
Понеділок, 01 березня 2010, 23:35

Створена в 1989р. (функціонувала як кафедра загально-інженерних дисциплін з 1959р.).

Кафедру очолювали: О.Л. Артюх (1959–1962), доц. Ф.А. Мар’ямова(1962–1976), доц. С.М. Ганжуров(1976–1984).

Адреса: м. Київ, вул. Янгеля, 1/37 (навчальний корпус НТУУ «КПІ» № 8); тел.: 454-99-15.

Сайт: http://mapv.vpi.kpi.ua

Завідувач: канд. техн. наук, доц. Шостачук Юрій Олександрович.

Готує фахівців зі спеціальності «Поліграфічні машини і автоматизовані комплекси» та «Комп’ютеризовані поліграфічні технічні системи» (нова спеціальність) напряму підготовки «Машинобудування».

Кваліфікація випускників: бакалавр напряму підготовки «Машинобудування» (неповна вища освіта); інженер-механік (вища освіта); інженер-дослідник (вища освіта).

Основні напрямки науково-технічної діяльності: оптимізація побудови поліграфічних машин, синтез циклових механізмів та розробка конструкцій нових поколінь, у тому числі устаткування спеціальних видів друку.

Профільні дисципліни: «Поліграфічні машини», «Основи проектування», «Механіка поліграфічних машин і автоматів», «Автоматизація поліграфічного виробництва», «Ремонт і експлуатація поліграфічних машин, устаткування спеціальних видів друку», «Технологія поліграфічного машинобудування», САПР тощо.

Види діяльності спеціалістів: інженерно-дослідницька, конструкторська, організаторська робота, експлуатація та ремонт поліграфічного устаткування, менеджмент та організація сервісних ділянок.

Основні галузі роботи майбутнього фахівця: поліграфічні виробництва та машинобудування (друкарні, комбінати, заводи; науково-дослідні, проектно-конструкторські організації, ділянки помножувальної техніки та декоруваня виробів, виготовлення тари й пакування, сервісні центри).

Випускники працюють на посадах: механіка цеху; механіка з ремонту; інженера з організації, експлуатації та ремонту; охорони праці й техніки безпеки; інженера-конструктора; молодшого наукового співробітника; інженера з науково-технічної інформації, устаткування та нової техніки; менеджера машинобудівних фірм, організатора сервісних дільниць; асистента та викладача.

При кафедрі функціонують: лабораторії поліграфічних машин та САПР; навчально-демонстраційний центр Heidelberg.

Телефон кафедри: 4549915