11 | 12 | 2018
Зарубіжне партнерство PDF Друк
Понеділок, 01 березня 2010, 23:35

Крім зміцнення традиційних зв'язків, факультет започатковує і розвиває творчі зв'язки з МДУД (Москва, Росія), фірмою «Гейдельберг» (Німеччина), яка для навчальних цілей передала кафедрі МАПВ найсучасніший друкарський комплекс.

Налагоджено зв'язки з Штутгартською школою масмедійних технологій, Кемніцькою вищою школою поліграфічної техніки, Лейпцизькою вищою школою техніки, господарства і мистецтва (всі Німеччина). Налагоджено співробітництво з університетом Оксфорд Брукс (Великобританія), Інститутом поліграфічної технології Лейпцізького університету прикладних наук з підготовки фахівців видавничо-поліграфічної галузі (Лейпциг, Німеччина), Штуттартською вищою школою медійних технологій в галузі навчального процесу, наукових досліджень і публікації результатів робіт.

Навчальними закладами-партнерами ВПІ є Московський державний університет друку МДУД (Росія), де наші студенти мають змогу проходити виробничу практику, Бернський університет м. Вупперталь (Німеччина), Жешувський технічний університет.

Традиційними є контакти з УАД, зв'язки з кафедрою поліграфії Омського технічного університету. У жовтні 2003 року делегація ВПІ відвідала 33-тю конференцію МКПІ у Ташкенті, де встановила контакти з науковцями багатьох університетів світу.

На сьогоднішній день ВПІ має діючі угоди про спільну науково-навчальну-методичну діяльність з наступними зарубіжними вищими навчальними закладами:

• Санкт-Петербурзький Державний університет технології і дизайну;
  • Московський державний університет друку;
  • Лейпцизький технічний університет (Вища школа техніки, господарства і культури)
  • Варшавський університет реклами
  • Варшавський університет технологій «Варшавська політехніка».

Ведеться співробітництво з Інститутом поліграфії Варшавської політехніки та Інститутом папірництва і поліграфії Лодзької політехніки (Польща), кафедрою поліграфії Будапештського Технологічного Університету (Угорщина), Ташкентським інститутом текстильної і легкої промисловості (Узбекистан).

Викладачі кафедри і студенти брали участь у міжнародних виставках і конференціях у Дюссельдорфі, Москві, Ташкенті, Шанхаї; підвищували кваліфікацію в Навчальному центрі поліграфії м. Хемніц (Німеччина), Print Media Academia м. Гейдельберг (Німеччина) та фірмах-виробниках друкарського та після друкарського обладнання (Німеччина).