Головна Кафедра машин та агрегатів поліграфічного виробництва Зв’язки з НАН, галузевими інститутами та підприємствами
15 | 08 | 2018
Зв’язки з НАН, галузевими інститутами та підприємствами PDF Друк
Понеділок, 01 березня 2010, 23:34

Кафедра є учасником міжнародних виставок «Поліграфія». Підтримує творчі і практичні зв'язки з підприємствами та організаціями України, Німеччини, США, Польщі; є членом корпорації «Укрполіграфмаш».

Наказом міністра Мінпромполітики України кафедра МАПВ, що має досвід з НДР та НКР і значний інженерний потенціал, наділена функціями ГО ПМ Мінпромполітики України.

При кафедрі діє науково-методичний семінар, до складу якого входять провідні вчені та науковці УкрНДІ СВД (кандидати технічних наук А. М. Войтович, О. Т. Балабан), АТ «Київполіграфмаш» (кандидати технічних наук Б.О. Черня, Г.Я. Красильников).

Започаткована наукова секція міжнародної науково-технічної конференції з проектування машин, автоматизованих комплексів та процесів поліграфічного виробництва (Київ, травень 1998 року), на якій заслухано більше 20 доповідей науковців з України, Росії, Німеччини, Литви.

На кафедрі успішно функціонує навчально-інженерна лабораторія, створена за сприяння фірми «Гейдельберг» (Німеччина), налагоджені творчі зв'язки з фірмами «Центр Поліграфімпорт», «Прес-сервіс», АТ «Київполіграфмаш», ДП «Преса України», ПК «Україна» тощо.

Фірма «Гейдельберг» та «Центр Поліграфімпорт» надають матеріальну і технічну допомогу кафедрі, зокрема встановили іменні стипендії для студентів і молодих викладачів. Організуються щорічні стажування на фірмі «Гейдельберг» 24–30 студентів та молодих науковців.