18 | 10 | 2018
Лабораторії PDF Друк
Понеділок, 01 березня 2010, 23:30

На кафедрі функціонують дві науково-інженерні лабораторії, в яких проводяться лабораторні практикуми, навчальна і переддипломна практика. Обладнується навчально-методичний кабінет з САПР поліграфічних машин.

Філія кафедри на ДП «Преса України» забезпечує цикл дисциплін з формного, друкарського та палітурно-брошурувального устаткування.

Практичні та лабораторні заняття з додрукарських та друкарських процесів, що вимагають сучасного устаткування та засобів контролю, проводяться кафедрою МАПВ на офсетній машині GTO-52, комплекті формного обладнання, а також лабораторії обробних процесів, які передані ВПІ НТУУ «КПІ» фірмою Heidelberg (Німеччина) в постійне користування. Лабораторія формних процесів оснащена комп’ютерним додрукарським устаткуванням фірми Heidelberg (комп’ютери набору та верстки, фотовивідний автомат, формне устаткування). Кафедра отримує постійну допомогу поліграфічних підприємств: ПК «Україна», видавництв «Преса України», «Київська правда», ХК «Видавництво «Бліц Інформ», ПК «Поліграфкнига», AT «Книга», КТ «Нотна фабрика», та фірм УПГ, «Гейдельберг-Україна», «Інтертехнодруку», «Поліграфічні системи», «Прес-Сервіс+» та інших.