24 | 06 | 2018
Напрями підготовки PDF Друк
Понеділок, 01 березня 2010, 23:29

Спеціальність та спеціалізації

Кафедра готує фахівців (бакалавр, спеціаліст, магістр) за напрямком підготовки:

«Машинобудування» (бакалавр, 4 роки). Отримувана кваліфікація за дипломом: інженер-механік з експлуатації та ремонту технологічного обладнання.

«Комп’ютеризовані поліграфічні технічні системи» Нова спеціальність!!! (спеціаліст, 5,5 років). Отримувана кваліфікація за дипломом: інженер-механік.

«Поліграфічні машини та автоматизовані комплекси» (спеціаліст, 5,5 років). Отримувана кваліфікація за дипломом: інженер-механік.

«Поліграфічні машини та автоматизовані комплекси» (магістр, 6 років); ). Отримувана кваліфікація за дипломом: інженер-дослідник.

Студенти отримують ґрунтовну підготовку з конструювання, експлуатації і дослідження поліграфічного обладнання, з автоматизації і комплексної механізації поліграфічних процесів.

Сфери діяльності: проектування, конструювання, й виготовлення нових поліграфічних машин та автоматизованих систем, модернізація сучасного поліграфічного обладнання.

Сервіс і технічне обслуговування поліграфічного та пакувального обладнання

Студенти отримують сучасну підготовку з діагностування та моніторингу поліграфічних машин та обладнання, вивчають технологію та методи організації сервісного обслуговування.

Сфери діяльності: сервісна, промислово-технологічна, організаційно-керівнича, науково-дослідна.

Кваліфікація: робота в якості керівників і висококваліфікованих спеціалістів технічних і сервісних підрозділів на підприємствах сервісного і фірмового обслуговування поліграфічної техніки, а також безпосередньо на підприємствах поліграфічного та пакувального виробництва.

Студенти першого курсу навчання забезпечуються проживанням у гуртожитку та стипендією.

Телефон кафедри: 4549915