21 | 02 | 2018
Наукові школи та проекти PDF Друк
Понеділок, 01 березня 2010, 23:28

На кафедрі працюють досвідчені педагоги-практики, кандидати технічних наук, доценти Ю.О. Шостачук, Б.О. Черня, С.Л. Панов, Ю.П. Мамонов, В.Г. Яницький, старші викладачі О.Я. Моргун, О.М. Віхоть.

Основний напрям науково-технічної діяльності – побудова та розробка конструкції машин спеціальних видів друку, нитко- та дротозшивних машин, а також оптимізація циклових механізмів та їх динамічний синтез.

У різні роки на кафедрі працювали досвідчені вчені та викладачі професор М.Я. Левицький, доцент Ф.А. Мар'ямова, професор С.М. Ганжуров, доценти Ф. Мандич, А.В. Бойко, В.Г. Яніцький, Ю.Л. Варава, С.М. Ярема, старші викладачі С.А. Дишлевський, Г.Т. Дежурнюк. Вони зробили вагомий внесок у вивчення спеціальних дисциплін, закріплення та розвиток зв'язків з машинобудівними заводами (АТ «Київполіграфмаш», «Одесаполіграфмаш», «Ромниполіграфмаш» та ін.). Науковий доробок згаданих фахівців широко відомий як в Україні, так і за її межами (в Китаї, Німеччині, Польщі, Росії), їх винаходи широко застосовуються до цього часу при серійному випуску нитко зшивних машин та машин спеціальних видів друку.