17 | 10 | 2019
Інтеграційні зв’язки PDF Друк
Понеділок, 01 березня 2010, 23:11

Кафедра співпрацює з Книжковою палатою України, Національною парламентською бібліотекою України, Національною бібліотекою України ім. В. І. Вернадського.

Професорсько-викладацький склад кафедри тісно співпрацює з підприємствами і організаціями галузі. Серед них: видавництва «Київська правда», «Преса України», «Освіта», «Вища школа», «Наукова думка», «Либідь», «Український письменник», та інші; поліграфічні підприємства: комбінат «Україна», «Поліграфкнига», ЗАТ «Книга», «Нотна фабрика», а також книготорговельні підприємства «Укркнига», «Саміт-книга» , «Академкнига», «Знання» та інші. Плідна науково-практична діяльність налагоджена з Українською асоціацією видавців і книгорозповсюджувачів, для якої виконано первинне соціологічне дослідження попиту населення на видавничу продукцію за її асортиментними групами.