Головна Новини Новини Акредитація підготовки фахівців ОКР «магістр» кафедри Видавничої справи та редагуванн ВПІ НТУУ «КПІ»
25 | 05 | 2018
Акредитація підготовки фахівців ОКР «магістр» кафедри Видавничої справи та редагуванн ВПІ НТУУ «КПІ» PDF Друк
Вівторок, 01 квітня 2014, 23:41

Кафедра видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ «КПІ» підготувала пакет документів та обґрунтування можливостей щодо акредитації заявленої спеціальності та здійснює процедуру згідно з порядком.У Департаменті наукової діяльності та ліцензування Міністерства освіти і науки України на розгляді знаходиться акредитаційна справа  освітньо-кваліфікаційного рівня магістрів спеціальності 8.03030301 – «Видавнича справа та редагування», закріпленої за кафедрою видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ «КПІ».