17 | 10 | 2019
ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ «КПІ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ» PDF Друк
Вівторок, 15 жовтня 2013, 01:34

Найбільший технічний університет Європи, перший за рейтингом університет України представляє випускників 114 спеціальностей на Ярмарку професій «КПІ запрошує до співпраці».

Ярмарок проводиться у вигляді Пленарного засідання та Круглих столів на факультетах по обговоренню шляхів вдосконалення партнерських зв'язків між інститутом та роботодавцями з підготовки кадрів для галузей економіки України. Пропонуємо взяти участь керівників підприємств, організацій та установ України, міжнародних організацій, ЗМІ.

Головною метою проведення даного заходу є впровадження нових форм співпраці НТУУ «КПІ» з підприємствами та організаціями на довгострокову перспективу.

Задачі проведення заходу:

- налагодження партнерських стосунків між НТУУ «КПІ» та підприємствами і бізнесом на довгострокову перспективу;

- інформування роботодавців щодо готовності НТУУ «КПІ» до адаптації навчальних програм підготовки фахівців відповідно до вимог ринку праці;

- діалог випускників НТУУ «КПІ» і роботодавців щодо практичної підготовки фахівців, ефективного використання знань, вмінь та навичок у провідних компаніях України;

- створення НТУУ «КПІ» іміджу навчального закладу, що готовий співпрацювати з роботодавцями за європейськими стандартами.

Реєстрація учасників в день проведення заходу (31 жовтня 2012) о 9:30, початок – о 10:00 в залі засідань Вченої Ради НТУУ «КПІ» пр. Перемоги, 37, корпус 1.

Детальніше http://partnerstvo.kpi.ua/