Головна Новини Новини XVІ Міжнародна науково-практична конференція з проблем видавничо-поліграфічної галузі
19 | 10 | 2018
XVІ Міжнародна науково-практична конференція з проблем видавничо-поліграфічної галузі PDF Друк
Понеділок, 04 березня 2013, 12:08

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі XVІ Міжнародної науково-практичної конференції з проблем видавничо-поліграфічної галузі, яка проходитиме на базі Приватного акціонерного товариства „Український науково-дослідний інститут спеціальних видів друку” корпоративне підприємство ДАК „Укрвидав-поліграфія” („УкрНДІСВД”).

На конференцію запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, слухачі магістратур, студенти вищих навчальних закладів, представники науково-дослідних і проектних організацій, комерційних фірм та інших організацій, діяльність яких має відношення до тематики конференції.

МІСЦЕ ТА ДАТА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ: 15 травня 2013 року о 10.00 у приміщенні „УкрНДІСВД” за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 25, конференц-зал (їхати до станції метро „Лісова”).

Інформаційний лист