20 | 06 | 2019
Вручення дипломів PDF Друк
Четвер, 24 березня 2011, 02:11

IMG_2410Наш інститут завжди славився своїми кращими випускниками. 24 березня ВПІ випустив у світ нове покоління редакторів, технологів, репрографів, механіків, які стануть окрасою поліграфічного бізнесу України та світу. Вручення дипломів у приміщенні Науково-технічної бібліотеки НТУУ «КПІ» стало не просто урочистою подією для всіх учасників, а й наступним кроком у житті кожного з них.  На урочистій події також були присутні завідувачі кафедрами, викладачі  ВПІ та запрошені гості. Присутні бурхливими оплесками із урочистостями зустріли нове покоління українських поліграфістів – спеціалістів та магістрів, які з честю вчилися у стінах найбільшого вишу України. Більше фотографій можна переглянути за цим посиланням.